Game Programmer

Videojáték-programozóként együtt dolgozol majd azzal a csapattal, amely híressé és egyeduralkodóvá tette a Zen Stúdió flippertermékeit. Munkád során olyan vezető szórakoztatóipari franchise-okkal találkozol, mint Star Wars, Marvel, Alien, Family Guy, Jurassic World, stb.

Pozíciócsoport:
Programming
Munkavégzés helye:
Home Office
Iroda
Teljes munkaidő
Nyelvismeret:
Angol

Feladataid

Programozási feladatok ellátása a fejlesztéshez használt programnyelveken (C++, C#), elsősorban Unreal Engine környezetben,

Különböző játékmodulok leprogramozása a design specikáció alapján,

Platformintegrációs feladatok ellátása,

Együttműködés a csapat minden tagjával a lehető legmagasabb minőségű termék elkészítésében

QA vagy felhasználók által azonosított hibák prioritás szerinti javítása

Elvárásaink

2+ év releváns szakmai tapasztalat

Magabiztos C++ ismeretek

Szakmai tapasztalat mobileszközökkel és/vagy

Videojáték-konzolokkal

Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Proaktív hozzáállás és megoldásra törekvés

Angol nyelv magabiztos használata

Előnyt jelent

Szélesköru videojátékismeret és -tapasztalat

Tapasztalat Unreal Engine környezetben történő fejlesztésben

Scrum vagy más agile fejlesztési módszertan ismerete

Multi-platform fejlesztésben való jártasság

Amit ajánlunk

Versenyképes fizetés

Összetartó, jófej csapat

Home Office

Rugalmas Munkaidő

Szakmai fejlődési lehetőség

Loading…
Juttatások
Alapbér
All You Can Move Sport Pass
Dr. Rose manager szűrő csomag