Pinball Designer

Flipperasztal-tervezőként együtt dolgozol majd azzal a csapattal, amely híressé és egyeduralkodóvá tette a Zen Stúdió flippertermékeit.

Pozíciócsoport:
Design
Munkavégzés helye:
Home Office
Iroda
Teljes munkaidő
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol

Feladataid

Új flipperasztalokat tervezni és kivitelezni a vezető tervezővel és a flipperkészítő csapattal együttműködésben
Megismerkedni már létező valós és digitális flipperasztalok geometriájával, különlegességeivel, írott és íratlan szabályaival
Új flipperasztalok játéklogikai implementációja

Elvárásaink

Videojátékfejlesztői tapasztalat és a videojátékok elkészülésének átlátása
Képesség játékobjektumok specikációnak megfelelő tulajdonságokkal való felruházására
Játéklogikai összefüggések átlátása
Jó írásbeli és szóbeli kommunikáció magyarul és angolul
Képesség a visszajelzések meghallására és feldolgozására, munkába való beépítésére
Képesség a designelemek csapaton belüli hatékony kommunikációjára

Előnyt jelent

Flipperjátékosi tapasztalat
Flipperszabályok és mechanikák általános és részletes ismerete
Scriptprogramozási tapasztalat

Amit ajánlunk

Átlagon felüli bérezés

Összetartó, jófej csapat

Home Office

Rugalmas Munkaidő

Szakmai fejlődési lehetőség

Várjuk jelentkezésed!

Küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Loading…
Juttatások
Alapbér
All You Can Move Sport Pass
Dr. Rose manager szűrő csomag