Game Engine Programozó - Unreal Engine

Game engine programozóként együtt dolgozol majd azzal a csapattal, amely híressé és egyeduralkodóvá tette a Zen Stúdió flippertermékeit. Munkád során olyan vezető szórakoztatóipari franchise-okkal találkozol, mint Star Wars, Marvel, Alien, Family Guy, Jurassic World stb.

Pozíciócsoport:
Programming
Munkavégzés helye:
Home Office
Iroda
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Nyelvismeret:
Felsőfok C - Angol

Feladataid

  • Termékeink teljesítmény analizálása és optimalizálási javaslatok felvetése
  • Unreal material-ok/shader-ek optimalizálása, készítése
  • Komplex teljesítmény optimalizált animációs rendszer kidolgozása
  • Termékeink által megkövetelt tartalom (alapjáték és DLC) management és workflow optimalizálása
  • Unreal engine-ben felbukkanó félkész, elhanyagolt modulok karbantartása
  • Engine-verzió váltások menedzselése. Aktuális engine módosítások szinkronizálása verziók között.

Elvárt szakmai ismeretek és egyéb követelmények

  • Átfogó ismeret és több éves gyakorlati tapasztalat UE4 és UE5 engine-ek működésében.
  • Erős C++ programozási gyakorlat
  • C# magabiztos ismerete.
  • D3D, OpenGL és Vulkan tapasztalat.
  • Modern rendering-technológiákban való jártasság
  • Android, iOS, Nintendo Switch, Sony PlayStation, és Microsoft Xbox platformok ismerete előny.
  • VR rendszerekben szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelv magabiztos használata

Mit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó, jófej csapat
  • Home Office
  • Rugalmas Munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Várjuk jelentkezésed! Küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Loading…
Juttatások