Community Manager

A Zen Studios marketing csapatának tagjaként, a Community Manager felel a Zen Studios közösségeinek építéséért és ápolásáért, valamint a social media felületek kezeléséért.

Pozíciócsoport:
Marketing
Munkavégzés helye:
Home Office
Iroda
Teljes munkaidő
Végzettség:
Egyetem
Főiskola
OKJ
Nyelvismeret:
Felsőfok C - Angol

Feladataid

● A Zen Studios hangjaként képviselsz minket az online térben
● A legnagyobb szórakoztatóipari szereplőkkel dolgozol együtt - Star Wars, Marvel, Universal, Dreamworks játékokat juttatsz el a játékosokhoz
● Social media csatornáink menedzselése - Facebook, Twitter, Instagram, Reddit, Discord, TikTok és minden más
● Social media kampányok tervezése játék megjelenéskor, események és promóciók alkalmával
● Az Asset csapat munkájának segítése ötletekkel képi és videós anyagok létrehozásában
● Az általad tervezett kampányok és vizuális médiumok elérésének, sikerességének mérése
● Hosszabb írott tartalom gyártása játék megjelenéskor, események és promóciók alkalmával
● Játékosközösségünk hangulatának, visszajelzéseinek megfigyelése és reportolása
● Bugok, játékos kívánságok a fejlesztők felé való kommunikációja szorosan együttműködve a Customer Service csapattal
● Influencer Management és kapcsolatok
● Játékaink bemutatása kamera előtt, videókban szereplés, livestreamekben való részvétel Twitch, Facebook, Steam és Youtube csatornákon.

Elvárásaink

● Bachelor diplomád van Kommunikáció, Marketing vagy ehhez hasonló területen; esetleg releváns munkatapasztalattal rendelkezel
● Magabiztos írott és beszélt angoltudással rendelkezel
● Magabiztos kézzel tudsz social media oldalakat irányítani
● Aktív részese vagy online játékos közösségeknek
● Karizmatikus, nyitott és barátságos személyiséged van
● Szeretsz és tudsz kapcsolatokat kiépíteni
● Követed a videojáték ipar híreit és eseményeit

Előnyt jelent

B2C vállalat social media tapasztalat

Meglévő saját hobby, vagy videójáték csoport, oldal amit te magad viszel

Amit ajánlunk

Versenyképes fizetés
Összetartó, jófej csapat
Home Office
Rugalmas Munkaidő
Szakmai fejlődési lehetőség

Loading…
Juttatások
Alapbér
All You Can Move Sport Pass
Dr. Rose manager szűrő csomag