Network Programmer

Hálózati programozóként együtt dolgozol majd azzal a csapattal, amely híressé és egyeduralkodóvá tette a Zen Stúdió flippertermékeit. Munkád során olyan vezető szórakoztatóipari franchise-okkal találkozol, mint Star Wars, Marvel, Alien, Family Guy, Jurassic World, stb.

Pozíciócsoport:
Programming
Munkavégzés helye:
Home Office
Iroda
Teljes munkaidő
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol

Feladatok

Hálózati kommunikációt igénylő játékfunkciók fejlesztése
Hálózati API-k integrációja és szerveroldali fejlesztése online multiplayer játékhoz
Szoros együttműködés a gameplay programozókkal a hálózati funkciók játékoldali integrálása érdekében és a játéktervezőkkel a hálózati igények felmérése és megvalósítása érdekében
Stressztesztelői környezet kialakítása és az ahhoz szükséges eszközök fejlesztése
Angol nyelv magabiztos használata legalább írásban

Elvárásaink

2+ év releváns tapasztalat
Magabiztos C++ ismeret
Hálózati protokollok ismerete (TCP, UDP, HTTP, SSL, stb.)
Socket kezelés (C++, Windows & Linux)
Web services (REST) ismeretek
Unreal Engine ismeret

Előnyt jelent

Tapasztalat szerver API-k és funkciók fejlesztésében
SQL tapasztalat
Scrum vagy más agile fejlesztési módszertan ismerete

Mit ajánlunk

Versenyképes fizetés
Összetartó, jófej csapat
Home Office
Rugalmas Munkaidő
Szakmai fejlődési lehetőség

Loading…
Juttatások
Alapbér
All You Can Move Sport Pass
Dr. Rose manager szűrő csomag